1 * hěvzdičkové apartmány v Kamenari

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kamenari. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Kamenari, kde najdeme města Lepetani, Donja Kostanjica, Bijela, Perast a Lipci.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Kika Deluxe Apartment 

Foto: Kika Deluxe Apartment
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
100 %

Boasting a garden, Kika Deluxe Apartment features accommodation in Kamenari with free WiFi and sea views. This apartment offers a terrace.


2. Kamenari Laura 

Foto: Kamenari Laura
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Kamenari, Kamenari Laura offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower.


3. Apartment Aranzulo 

Foto: Apartment Aranzulo
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Situated in Kamenari, Apartment Aranzulo provides accommodation with free WiFi. Each of the units features a flat-screen TV, a fully equipped kitchen with an oven, and a private bathroom with a bath and a free toiletries.


4. ViLena Apartmani 

Foto: ViLena Apartmani
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Boasting a garden, private pool and sea views, ViLena Apartmani is set in Kamenari. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The air-conditioned apartment consists of 2 separate bedrooms, 2 bathrooms and a living room.


5. Apartments Misevic 

Foto: Apartments Misevic
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Kamenari, Apartments Misevic offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby27 - 51 EUR za noc
Studio s balkonem
osoby23 - 42 EUR za noc

6. Apartments Simic 

Foto: Apartments Simic
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
92 %

Located right next to the sea in Kamenari, Apartments Simic provides air-conditioned accommodation with free WiFi access. A furnished terrace with a sea view and a mountain view is available.

Pokoje

Standardní apartmán
osoby60 - 60 EUR za noc
Standardní apartmán
osoby60 - 60 EUR za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: